O nás

KOSMETICKÉ SLUŽBY

Po ukončení střední školy jsem se vydala "na zkušenou" do Německa, kdy se původně z jednoho roku stalo skoro třináct let.

V roce 2011 jsem zapsala na mnichovskou kosmetickou školu, kde jsem se učila tomuto krásnému "řemeslu", kterou kosmetika bezesporu je, dále pak masáže, mani/pedikúra a vizážistika. Tímto rokem jsem zahájila svoje už nekončící vzdělávání v tomto oboru.

Mojí láskou se pak stala přírodní kosmetika, aromaterapie a masáže. Po návratu do ČR jsem pracovala jako zaměstnaná kosmetička, ale věděla jsem, že časem si budu chtít zřídit vlastní studio, kde bych opečovávala a starala se o klientky s individuálním přístupem.

Před několika lety jsem začala používat přírodní českou aromaterapeutickou kosmetikou Nobilis Tilia. Nejprve jsem vše vyzkoušela na sobě a po velmi kladných odezvách i od známých, rodiny a kamarádek, jsem se rozhodla pro tuto značku i do čerstvě otevřeného studia, které jsem si zřídila v rodinném domě, jako místo pro odpočinek, načerpání nových sil, zkrášlování a péče o pleť i tělo.

Miluji hýčkat klientky a vymýšlet ošetření ušité na míru pro aktuální potřeby a stav nejenom pleti.

Pravidelně se školím dál, prohlubuji vědomosti nejen v oblasti aromaterapie, přírodní kosmetiky, masáží a péče o zdraví.

Nabízené služby budu postupně rozšiřovat s cílem vybudovat komplexní místo pro relax a péči o pleť, tělo a celkovou pohodu a zdraví.

Těším se na vaši návštěvu v kosmetickém a relaxačním studiu přírodní péče PP

Petra Plefková

Náš tým